Witamy serdecznie na stronie
Szkoły Jazdy Mila

Szkolenie jest naszą pasją, a ideą poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez świadome i odpowiedzialne wykonywanie zawodu instruktora. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom nauczania w naszej szkole jazdy był najwyższy.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, włączając kompetencje egzaminatora i znajomość techniki jazdy przekłada się na profesjonalizm i wysoką jakość szkolenia. Wysoka kultura osobista naszej kadry wpływa na przyjazną atmosferę podczas kursu i pomaga zredukować stres przed egzaminem.

Profesjonalnie

Szkolimy aż do skutku

W czasie naszej
pracy zyskaliśmy
grono zadowolonych
klientów

Szkolenie to nasza pasja, a wieloletnie doświadczenie dało nam możliwość wyszkolić dużą liczbę bardzo dobrych kierowców. Dzięki temu możemy pochwalić się naszymi wynikami.

Przeprowadzonych kursów

Pozytywnych opinii

Przejechanych kilometrów

Jest dla nas priorytetem

Bezpieczeństwo na drodze jest dla nas priorytetem. A radość kursanta po zdanym egzaminie – największa nagrodą. Łącząc te dwa czynniki, nie tylko pracujemy z pasją i motywacją, ale dążymy do tego, aby przyszli kierowcy czuli się za kółkiem pewnie i bezpiecznie. „Nasze kursy tworzą nowe pokolenie kierowców.”

To w naszej szkole jazdy znajdziesz wszystko, czego oczekujesz podczas kursu – profesjonalną i fachową obsługę, interesujące wykłady, komfortowo wyposażony i dobrze zlokalizowany ośrodek, nowe i zadbane samochody szkoleniowe, sumienność i rzetelność szkolenia.

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy, abyś spełnił swoje marzenie i stał się dobrym kierowcą.